PIRUNNGRITES ( POTHUAJSE I RI )

Shitet nga: Shkelzen 19 Jan 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 700 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Pirrungritës
PIRUNNGRITES

--pesha ngritese: 3 ton.
--levizje te pirunjve: djathtas - majtas dhe poshte larte.
--viti i prodhimit: 2011.
--ore pune: 108 h , shume pak i perdorur..
--fature me TVSH.
--cmimi 8700 Euro.
.

Mund te me kontaktoni prej ores 9h deri ne 18h ne tel 044/154617 (viber) ose 049/833884
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim