Servisim elektronikav te pirunav bagerav kamione..

Shitet nga: Prof Nestret Maloku 26 Jan 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Pjesët rezerve
Bejme rregullim e te gjitha pllakav elektronike te makinave te ronda siq jane: Vilushkera Bagerav Kamionave Autubusave etj. dhe zavendsimin e elektronikave te tyre. nr tel 044180245 049207969 044976772
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim