makine per bartje

Shitet nga: Gjergj 21 Qer 10:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Pjesët rezerve
Kjo makine per bartje eshte efikase dhe e mir munde te bartni me te shum gjera te ndryshme me nje qmim te volitshem , per informata shtes mund te na kontaktoni edhe ne viber +37744334894
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim