Rimorkio shum shum e mir

Shitet nga: Gashi 29 Krr 16:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Komuna: Gjakovë
Rimokio per te gjitha esht ne gjendje te mir me dugan te kryme dhe goma te rea me ce
Me deminzione 360me210
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim