Rimorkio

Shitet nga: Man 25 Shk 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Rimorkio eshte veteshkarkuese e gjithashtu eshte ne gjendje shume te mire dhe me goma te reja dhe gjithashtu me dokumenta te rregullta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim