Makin bujqsore (zmaj)

Shitet nga: Marjan Gjonaj 30 Tet 08:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina korrëse
Makina ësht ne gjendje te rregullt dhe duke punuar.
Per info:viber 044999607
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim