Rapid

Shitet nga: Fatjon 12 Nën 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Makina korrëse
Shitet golldon rapid me kos dhe grabuja ne gjendje shum te gatshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim