Motokultivator honda

Shitet nga: Qendrim 21 Qer 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Moto-kultivatorë
Posedon frezen edhe prashitsen rrotat e hekurit si dhe rrotat normale
ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim