Golldon dhe grabuja

Shitet nga: Zeq Pajaziti 20 Shk 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Pjesët rezerve
Shiten per pjes rezerv
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim