bllok 539 dhe IMT 549

Shitet nga: din 28 Gsh 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Pjesët rezerve
Bllokat jan ne gjendje te rregull si teri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim