prekolic

Shitet nga: murati 29 Jan 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Pjesët rezerve
Sonaku i prekolices golldonit pllugi dhe kardani
Baj edhe naj ndrim si me kovenon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim