Cisterna

Shitet nga: Cisterna 09 Shk 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Të tjera
Cisterna esht ne gjendje te rregullt e mer ujin apo qfardo lengu tjeter dhe e shperndan siq shihet ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim