Frez pllugj vllaq dhe rimorkio per fregusan

Shitet nga: shkelzen 15 Mar 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Të tjera
shes keto paisje rimorkio frez vllaq pllugj per fregusan te gjitha jan ne gjendje te mir per pun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim