Grabuj

Shitet nga: urim 27 Dhj 23:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Të tjera
Shes grabujen per shkepjen e barit te njom 5.5 meter.Hapet dhe palohet me hidrolik.Jon tip top te ardhura nga ch.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim