Grabuja dhe perzise

Shitet nga: ferdinant 14 Pri 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Të tjera
Grabuja dhe perzise ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim