Grabuja ne gjendje te rregullt shes se nuk pome ..

Shitet nga: Ferdinand radi 14 Pri 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Të tjera
Shes 2 grabuja dhe 2 shkepse per san ne gjendje te rregullt pa asnje defekt ndrrim i munshun me qka te konvenon ju lutem veq blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim