Grabujat me rrypa dhe shkepse

Shitet nga: Valentini 23 Mar 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Të tjera
Shes grabujat shkepse mledhse me rrypa dhe grabujen shkepse e vogel ne gjendje shum te mir pune shum trujtme per info ntel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim