Gulldan

Shitet nga: 044236506 27 Shk 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Të tjera
Golldnai eshte ne gjendje te rregellt .ka kto pjes:pllug ,frez dhe kos
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim