Kauqa te lekures,rryp

Shitet nga: behar 24 Shk 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Të tjera
shiten kauqat e lekures,rrypit jan te pa perdorun kurr arsyea se du me i hek asht du me liru dhomen jan shum te mir dhe i jap shum lir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim