Keto sende shiko fotot

Shitet nga: driton 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Të tjera
Motorrsharr me rrym per dru frizhider maqin e barit me rrym dhe 3 biciklla telefono ne numer 044611994 tegjitha jan ne gjendje te rregult flm thirr edhe ne viber +37744611994
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim