Kombinerkë dhe frez per perpunim drurit

Shitet nga: Fatoni 31 Tet 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Të tjera
Shiten nje kombinerke dhe frez per perpunimin e drurit. Kombinerka eshte blere ne Shkup, kurse frezi eshte i bere nga nje mekanik.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim