Kosen aebi AM 52

Shitet nga: Fran kerhani 16 Pri 08:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

980 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Të tjera
Shes kosen aebi AM 52 n gjendje perfekte e sapo ardhur nga zvicrra e shes per arsye qe nuk pom nevoitet kosen mund ta provoni ku dhe si te doni gjatsia e koses asht 1.60. per me shum info lajmero ne nr e cekur me posht ju lutem veq blers Serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim