Kujtim Isufaj

Shitet nga: Kujtim 23 Shk 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Të tjera
Esht per bartjen e kuajve dhe lopve e sapo ardhur nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim