Makin e mistrit

Shitet nga: behar 04 Shk 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Të tjera
shes makin misri shum pak e perdorur punon ne te gjitha funksionet,fshin ndan boqen nga fara bluan misrin me boq dhe pa boq asht shum ngjendje te rregullt bej edhe ndrrim motorrin e ka monofaz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim