Makin e mistrit

Shitet nga: behar 05 Shk 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Të tjera
makin e misrit punon ne te gjitha funksionet fshin ndan boqen nga fara bluan me boq dhe pa boq ne gjendje shum te rregullt dhe shum e shpejt motorrin monofaz,bejm edhe ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim