Makin e mistrit

Shitet nga: behar 18 Shk 19:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Të tjera
shes makin e misrit asht shum e mir punon ne gjendje te rregullt ne te gjitha funksionet fshin miser ndan nga boqa ben blurjen me boq dhe pa boq me motorr monofaz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim