Makina bujqesore

Shitet nga: Vilson 02 Gsh 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Të tjera
Shesim shum lloje te makinave bujqsore te importara nga zvicrra te gjitha ne gjendje te rregull pune.Po ashtu kemi edhe nje makin per prerjen e asfalltit/dhe nje per prerjen e hekurit-kemi edhe disa thika te bores per traktor -+shkepse te plehut kimit/zingjire per traktor te llojeve-12.4 R 32/16.9 R 30 /420.35 R28 .Gjindemi ne fshatin lugbunar 5km ne dalje te gjakoves magjistralen prishtin - gjakov .Ju mirpresim / te gjitha mjetet jan te importuara nga zvicrra dhe jane ne gjendje te mire pune / per me shume na vizitoni +
Cmimet jane shum te volitshme-makinat jane ne gjendje te shkelqyshme ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim