Makine per çarjen e drurit

Shitet nga: vilsoni 25 Tet 01:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Të tjera
shes makinen per qarjen e drurit . e ardhur nga zvicra dhe ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim