Mbjellse

Shitet nga: urim 29 Dhj 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Të tjera
Shitet mbjellsja e grurit e janxhes dhe e te gjitha llojev te barit.Viti eshte 99. Kjo eshte me 25 rena mat siperfaqen. E sapo ardhur nga zvicra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim