Ngrarkuese per pleh dhe balla

Shitet nga: Beni 16 Shk 18:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Të tjera
Ngarkuese per pleh dhe balla e ardhur nga Zvicrra ne gjendje shume te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim