Pllugj gjermon

Shitet nga: Eduard 09 Mar 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR   500 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Të tjera
Shiten pllugj me 4 uma gjermon jan ne gjendje nuk ka asnje defekt mu te vini dhe ta shikoni i shes se nuk me nevoiten faliminderit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim