Pllugjet 2 umi rrotllues me qmim te volitshem

Shitet nga: N.Gj 19 Shk 09:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Të tjera
shes pllugjet 2 umi rrotllues. pllugjet jan ne gjendje shum te rregullt dhe te ruajtur. bej ndrrim dhe me pllugj ma te vegjel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim