Pllugjet 2 umi rrotllues me qmim te volitshem

Shitet nga: N.Gj 28 Shk 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Të tjera
Shes pllugjet 2 umi rrotllues me qmim te volitshem. bej dhe ndrrim me pllugj me te vegjel.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim