Punojme Krilla te traktoreve < Euro Metal Durmis..

Shitet nga: Mentori 04 Qer 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Të tjera
Punojm sipas porosis krilla te Rakovices si dhe per traktora te tjer
Gjindemi ne Skenderaj Lagja 3 Rr. Nena Tereze

EuroMetal " Durmishi "
049513716
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim