Rimorke per traktor me 4 rrotlla 2 osovina

Shitet nga: fm. gj 11 Pri 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Të tjera
blej ksi rimorke per traktor munsisht me kiper rimorka duhet me qen ne gjenje te mir teknike dhe qmimi i arsyshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim