Shatin per mushjen e arav

Shitet nga: Fatjon 05 Mar 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Të tjera
shes shati per mbushjen e arave dhe prashitjen e arav
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim