Sistemi i Mbyllur i Qumshtit

Shitet nga: Dardan 17 Pri 13:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Të tjera
Sistemi i mbyllur i qumshtit Alfa Laval
i ardhur nga gjermania i qmontuar personalisht ne gjermani me te gjitha paisjet perciellse
kapaciteti deri 25 cope
shitet dhe ndrrohet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim