Volvo

Shitet nga: Behar 04 Tet 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Të tjera
Shes kamion volvo i ardhun nga zvicrra me dogan te paguar asht ekstrem ne gjendje te mir dhe shum i tuajtur e shes me qmim te volutshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim