mann

Shitet nga: xhevdet 03 Nën 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Të tjera
shes ose ndrroj kamijonin esht ne gjendje te mir i ardhur nga gjermania homiligimin dhe doganen e pagume i ka ktu nuk esht i perdorun bej ndrrim me ndonje vetur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim