Bajm mjelljen e misrit (kallamoqit) me maqin me ..

Shitet nga: gjetaj 17 Maj 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Traktorë
bajm mjelljen e misrit me maqin me ajr (lluft) mjellja bahet mir shpejt dhe efikase njiherit bahet e dhe plehnimi me pleh artificjal me te njajten maqin dhe bajm e dhe strepikjen e ares kunder barishtav per kit lami kemi nji pervoj te bollshme mos hizitoni kur te jeni te pergatitun per mjellje na jemi ne dispunim per pun mir upafshim ne arat e juja besoj se dot dahi te knaqun me sherbimet tona.flm. tel044118018 vlen per komunen e gjakoves
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim