Ferguson 539

Shitet nga: flurim 21 Shk 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Traktorë
Shes ferguson 539 shum i rujtun .. I pa bere generall asnihere.. Ne gjendje shume te mire teknike njashtu edhe optike..posedon kompresor .. Dhe hidraulika i punon shum mire.. Ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim