Shes Fiat 550 dhe Pres John Deer

Shitet nga: Hajredin 14 Mar 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Traktorë
Prodhuesi: Fiat
Modeli: 550
Per me shum informata na kontaktoni tek numri 044176108
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim