Goldon Rapid me kose dhe grabuja

Shitet nga: Fatjon Pajaziti 05 Shk 21:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   1 500 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Traktorë
Shes golldonin Rapid me kose dhe grabuja eshte ne gjendje te rregull per pun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim