Golldon me kos dhe garbuja

Shitet nga: Fatjon Pajaziti 30 Mar 15:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Traktorë
Golldon me kos dhe garbuja ne gjendi te rregull
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim