Golldon

Shitet nga: murati 07 Pri 08:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Traktorë
Golldoni asht ne gjendje te mir ka frezen dhe pllugun.
Ky asht numri ne viber +37744207534
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim