Shesim Imt 539 imt 542 si dhe mjet bujqesore🚜🚜

Shitet nga: Besi🚜🚜 20 Shk 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Traktorë
Prodhuesi: IMT
Modeli: 539
Shesim imt 539 imt 542 si dhe mjet bujqesore viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim