Landini ghibli 105

Shitet nga: Kole 03 Mar 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Traktorë
Shitet landini ghibli 105 i sapoardhur nga italia gjendedet ne shkoder te shqiperis ne gjendje perfekte disponon dhe nje plug kontakto dhe ne fb: Anderson Rrotani
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim