Massey ferguson 168 me Bager

Shitet nga: Ardian 17 Pri 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Traktorë
Shes Masseyn 168 ne gjendje te mir pune , traktorit i punoin te gjitha funksionet ( kiperi, kardoni ) etj vallonin e ka hidrolik , kushnicat shum te mira dhe te fuqishme ka 5 shpejtesi me rikferc se dhe sperihodin me dy menyra sa i perket shpejtesis , Traktori posedon edhe bagerin ( buqken ) me dy korpa te dheut dhe te plehit si dhe cilindrat , gomat shum te mira gati te reja etj , jeni te mirseardhur, (thirrjeve pa numer nuk ju pergjigjem) mund te kontaktoni edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim