Ngarkues i plehit

Shitet nga: Beni 16 Shk 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjakovë
Makina : Traktorë
Mjet i ardhur nga Zvicra pak i perdorur dhe ne gjendje shumë të mirë .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim