OKAZION

Shitet nga: Izmir 10 Nën 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 234 567 EUR

Komuna: Gjakovë
Makina : Traktorë
Titull: OKAZION

Përshkrim i sendit:
OKAZION Zetor i ri,me parametra të shkelqyera,i pa perdorur dhe në gjendje pune shume të mire. Shitet me nje çmim të arsyeshem ose e ndërrojne me mjete ose objekte të tjera të peraferta me vleren e tij. Shitet për arsye mosperdorimi(per shkak emigracioni)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim